James Corden dołączył do Backstreet Boys!

Podczas ostatniego koncertu w Las Vegas zespół wystąpił w nowym składzie. Zamiast Briana Littrella mogliśmy zobaczyć prowadzącego "The Late Late Show" Jamesa Cordena.

James zawsze marzył, aby zaśpiewać w boysbandzie. Skorzystał więc z okazji i na potrzeby swojego programu „The Late Late Show” postanowił odwiedzić Backstreet Boys w Las Vegas. Prowadzący zaproponował Brianowi Littrellowi przerwę w występach, aby sobie odpoczął, a on wejdzie na jego miejsce i wykona z zespołem wielki przebój z lat 90. „Larger Than Life”. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

 

Patrząc na ten występ, można śmiało rzec, że 39-letni Corden chyba minął się ze swoim prawdziwym powołaniem. Poradził sobie znakomicie z choreografią, wokalnie również udźwignął wyzwanie. W pewnym momencie jednak odłączył się od grupy i zaczął tańczyć zupełnie „po swojemu”. Gdy piosenka się skończyła, chciał opuścić scenę, na co Richardson odpowiedział mu, że przed nimi jeszcze 22 piosenki. James odpowiedział, że w takim razie odchodzi z zespołu. Tak się zakończyła jego przygoda z boysbandem.

Przypominamy, że w 2018 roku zespół świętuje swoje 25-lecie działalności artystycznej.

Niespełna 5 lat od wydania ostatniego albumu, "In a World Like This" boysband zaskoczył swoich fanów nowym, wpadającym w ucho singlem "Don't Go Breaking My Heart", który miał premierę w maju 2018 roku. Utwór został nagrany zaraz zakończeniu rezydentury w Las Vegas "Backstreet Boys: Larger Than Life".

Myślicie, że James Corden wpasowałby się do zespołu? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!