Enrique Iglesias powraca z wakacyjnym hitem

Wszyscy wiemy, że Enrique jest mistrzem w tworzeniu tanecznych kawałków. Nie zawiódł i tym razem. Posłuchajcie jego nowego singla.

I Don't Dance (Without You)” powstała we współpracy z norweskim DJ-em i producentem Matomą. Jest to zdecydowanie jedna z najgorętszych tanecznych propozycji tegorocznych wakacji. W utworze możemy również usłyszeć gościnnie gwiazdę dancehall'u Konshensa.

 

DJ Matoma wspomina pracę w studio.

Kiedy stworzyliśmy ten kawałek, pamiętam, że byłem bardzo zestresowany, ponieważ pracowałem w studio z człowiekiem, którego od dawna podziwiałem. Jednak, gdy się poznaliśmy, byłem bardzo szczęśliwy i wdzięczny za jego energię i wizję. Enrique jest niesamowicie skromnym i dobrym człowiekiem. Po kilku miesiącach pracy nad tym projektem zyskałem nowego przyjaciela. Jestem za to niezmiernie wdzięczny!

Enrique Iglesias urodził się 8 maja 1975 roku w Madrycie. Popularność zyskał dzięki wielkiemu przebojowi „Bailamos”, który znalazł się na jego pierwszej anglojęzycznej płycie "Enrique" oraz na ścieżce dźwiękowej do filmu Willa Smitha "Bardzo Dziki Zachód". 

Ostatni album muzyka "Sex and Love" ukazał się w 2014 roku. 

Jak Wam się podoba nowy singiel Enrique? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!