Bryan Adams w duecie z Taylor Swift!

W miniony weekend artystka podczas swojego koncertu zaprosiła na scenę wyjątkowego gościa i wspólnie wykonali jego wielki przebój "Summer Of 69".

Taylor Swift ze swoją bijącą rekordy popularności trasą koncertową „Reputation World Tour” wystąpiła 5 sierpnia 2018 roku w Rogers Center w Toronto. Piosenkarka lubi podczas swoich występów zapraszać na scenę "lokalne gwiazdy". Nie inaczej było w i tym razem. Do artystki w trakcje koncertu dołączył jeden z najsłynniejszych kanadyjskich piosenkarzy – Bryan Adams. Wykonali wspólnie wielki przebój z 1984 roku "Summer Of 69".

Taylor Swift napisała na swoim Instagarmie:

Nie wiedziałam nawet, że Bryan będzie w mieście podczas mojego koncertu. To była bardzo spontaniczna akcja. Zaproponowałam mu to w ostatniej chwili. Jak widzicie na nagraniu, byłam bardzo podekscytowana. Nie wiem jak mam dziękować Bryanowi!

"Summer Of 69" został wydany w 1984 roku i znalazł się na czwartym albumie Bryana Adamsa "Reckless". Współautorem utworu jest Jim Vallance. Teledysk wyreżyserował Steve Barron. Wystąpili w nim między innymi Lysette Anthony i Garwin Sanford.

 

Jak Wam się podoba duet Bryana z Taylor? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!