Jennifer Lopez odebrała nagrodę MTV Vanguard Award. Zobaczcie jej występ!

Za nami 35. gala rozdania nagród MTV VMA 2018. Królową tego wieczoru była niewątpliwie roztańczona Jennifer Lopez, która odebrała najważniejszą nagrodę im. Michaela Jacksona.

Wcześniej jednak wystąpiła na scenie ze swoimi największymi przebojami. Mogliśmy usłyszeć między innymi „Waiting For Tonight”, „One The Floor” czy “Jenny From The Block”. Udowodniła tym samym, że nikt bardziej nie zasługuje na otrzymanie nagrody im. Michaela Jacksona bardziej niż ona!

 

Po znakomitym występie Shawn Mendes wręczył Jennifer Lopez najważniejszą nagrody wieczoru, czyli MTV Vanguard Award. Gwiazda nie kryła swojego wzruszenia:

To była wspaniała przygoda! Marząc o nieosiągalnych celach, mogłam doświadczyć na własne oczy, jak się spełniają! Muzyka, aktorstwo, występy na żywo – bez tego nie potrafię żyć! Ludzie z branży zawsze mi powtarzali „Robisz za dużo! Powinnaś się skopić tylko na jednej rzeczy”. Zawsze wtedy im odpowiadałam „Dlaczego nie?!” Lubię sama kierować swoim losem i wyznaczać sobie reguły, którymi się kieruję.
 

Jennifer Lopez urodziła się 24 lipca 1969 roku w Nowym Jorku. Od zawsze potrafiła świetnie łączyć swoją karierę aktorską i muzyczną. Już wieku 17 lat zagrała pierwszą rolę w filmie „Moja mała dziewczynka”. Tańczyła między innymi u boku New Kids on the Block i Janet Jackson. W 1997 roku była nominowana do Złotego Globu za film „Selena”, który otworzył jej drzwi do świata kina. Jej debiutancki album „On the 6” z 1999 roku pokrył się potrójną platyną. Jennifer wydała 8 studyjnych albumów, sprzedając łącznie blisko 80 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie.

Za co najbardziej lubicie J.Lo? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!