Jak starzeli się Stonesi?

Obejrzyjcie genialny filmik, dzięki któremu zobaczycie, jaką metamorfozę na przestrzeni lat przeszli muzycy z The Rolling Stones, a także ich brzmienie!

The Rolling Stones to swoisty fenomen na mapie muzycznej historii. Nie dość, że popularność muzyków nie gaśnie na przestrzeni lat, a panowie cały czas grają koncerty, które przyprawiają o dreszcze, to przy ich ekstremalnie rock’n’rollowym stylu życia i zaawansowanym wieku – mają się całkiem dobrze.

Zespół, w którego składzie obecnie znajdują się Mick Jagger, Keith Richards, Ron Wood i Charlie Watts został założony w 1962 roku. Kapela wydała do tej pory 25 studyjnych albumów i żadne oficjalne wieści nie wskazują na to, że Stonesi mieliby poprzestać na tej liczbie.

Znaleźliśmy dla Was wideo stworzone przez Angela Nene’a, który połączył ze sobą zdjęcia muzyków za pomocą technologii 3D w taki sposób, że przechodzą płynnie zgodnie z upływem lat.

To „żywa” metamorfoza twarzy Stonesów i chronologiczne przypomnienie ich studyjnych albumów przy akompaniamencie ich najlepszych utworów („Satisfaction”, „Paint it black”, „Angie”, „Wild Horses”, „Jumpin Jack Flash”, „Start Me Up”, „Miss You”, „Honky Tonk Women”, „Love Is Strong, Ruby Tuesday”, „It’s Only Rock n Roll”, „Sympathy For The Devil”… Zdjęcia te zostały wykonane w studiach, na koncertach, podczas wywiadów itp.
 

Spodobało Wam się to wideo? Koniecznie zobaczcie filmik o Freddiem Mercurym!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!