Ania Dąbrowska nagrała piosenkę do filmu "Serce nie sługa"

Nowy singiel Ani Dąbrowskiej zatytułowany "Serce nie sługa" to piosenka promująca najnowszy film Filipa Zylbera o tym samym tytule.

W październiku do polskich kin trafi komedia romantyczna zatytułowana „Serce nie sługa”, w reżyserii Filipa Zylbera. Piosenkę do filmu skomponowała artystka obdarzona wrodzonym talentem do tworzenia hitów o miłości. Muzyczne love story w wykonaniu Ani Dąbrowskiej zawsze chwyta za serce od pierwszych dźwięków. „Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości, zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę.

 

Utwór Ani Dąbrowskiej nawiązuje do filmowej historii dwójki młodych osób, które poszukują upragnionej miłości, ale jednocześnie nie są pewne swoich uczuć.

Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie. To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości aby ją dostrzec i docenić”  

– tłumaczy piosenkarka.

Premiera filmu „Serce nie sługa” zapowiedziana jest na 5 października.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!