"Serce nie sługa" - nowy teledysk Ani Dąbrowskiej

Piosenka promuje nowy film Filipa Zylbera o tym samym tytule. Zobaczcie wideo.

W październiku 2018 roku do polskich kin trafi komedia romantyczna zatytułowana „Serce nie sługa”, w reżyserii Filipa Zylbera. Piosenkę do filmu skomponowała artystka obdarzona wrodzonym talentem do tworzenia hitów o miłości. Muzyczne love story w wykonaniu Ani Dąbrowskiej zawsze chwyta za serce od pierwszych dźwięków. „Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości, zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę.

Teledysk wyreżyserował Pascal Pawliszewski, a za zdjęcia odpowiada Karol Łakomiec.

 


Tak piosenkę opisuje sama artystka:

Singiel opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie. To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości aby ją dostrzec i docenić.

Premiera filmu „Serce nie sługa” zapowiedziana jest na 5 października 2018 roku.

Ania Dąbrowska urodziła się 7 stycznia 1981 roku w Chełmie. Ma na swoim koncie sześć studyjnych albumów i jedną kompilację "The best of" z 2017 roku. Nie jest to pierwsza przygoda artystki z muzyką filmową. Wcześniej współpracowała między innymi przy takich produkcjach jak "Porady na zdrady" czy "Nigdy nie mów nigdy". 

Czekacie na ten film? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!