14-latka zszokowała jurorów coverem Tiny Turner

Courtney Hadwin wprawiła w osłupienie jurorów i publiczność swoim wykonaniem wielkiego przeboju Tiny Turner. Zobaczcie wideo.

14-latka już niejednokrotnie udowodniła w amerykańskiej wersji programu „Mam talent”, że zasługuje na miejsce w wielkim finale. Podczas swojego ostatniego występu zaśpiewała wielki przebój Tiny Turner z 1988 roku „River Deep Mountain High”. Była zdecydowanie mniej zdenerwowana niż podczas swojego pierwszego przesłuchania. Swoim występem wprawiła zarówno jurorów, jaki publiczność w osłupienie. Nie ukrywamy, że nas również. Sami oceńcie.

 

Przewodniczący jury Simon Cowell nie mógł wyjść z podziwu.

Zawsze powtarzam, że najważniejszą częścią bycia gwiazdą jest bycie zapamiętanym. Ty to dzisiaj zrobiłaś! Po tym występie ludzie Ciebie nigdy nie zapomną. Będziesz ich inspirować! Twoim zadaniem będzie przekazać nowemu pokoleniu, co to jest rock'n'roll! Jesteś zjawiskowa!

Wczoraj, 19 września 2018 roku odbył się wielki finał, podczas którego poznaliśmy zwycięzcę. Niestety Courtney nie udało się zdobyć głównej nagrody. Wielkim wygranym i właścicielem miliona dolarów został magik Shin Lim.

Jak Wam się podoba jej wykonanie? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!