Edyta Górniak i zwyciężczyni "The Voice Kids" w utworze "Zatrzymać chwilę"

Do sieci trafił nowy singiel Edyty Górniak i Roksany Węgiel, promujący animowany film "Hotel Transylwania 3".

13-letnia Roksana Węgiel jest zwyciężczynią pierwszej edycji programu „The Voice Kids”. Trzeba przyznać, że szczęście jej sprzyja, bo zaraz po wygranej nagrała utwór ze swoją mentorką i ikoną polskiej muzyki - Edytą Górniak. Piosenka „Zatrzymać chwilę” została napisana przez Jareda Sciullo oraz Renee Myersa specjalnie na potrzeby promocji kultowej już animowanej komedii „Hotel Trabnsylwania 3”.

 

Roksana ma przed sobą bardzo pracowity okres. Zwycięstwo w programie „The Voice Kids” otworzyło jej wiele drzwi. Ogromną popularnością nadal cieszy się jej teledysk do singla „Żyj”, który ma już łącznie ponad 8 milionów wyświetleń! Niebawem bo już 25 listopada 2018 roku nastolatka będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior. Jej zmagania będziecie mogli śledzić w TVP ABC.

W jednym z wywiadów dziewczynka przyznała, że sama nie wierzy w to, co się teraz wokół niej dzieje.

Wygrana w „The Voice Kids” była dla mnie wielkim wyróżnieniem i spełnieniem marzeń, ale możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji Junior to naprawdę zaszczyt. Warto marzyć i dążyć do wyznaczonych sobie celów. Dziękuję za zaufanie.

Jak oceniacie ten utwór?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!