Michael Buble prezentuje klip do nowego singla "Love You Anymore"

Po ponad dwuletniej przerwie, w której czas poświęcił życiu rodzinnemu, powraca jeden z najpopularniejszych kanadyjskich wokalistów na świecie, Michael Bublé.

Nowy album Kanadyjczyka "love", ukaże się 16 listopada 2018 roku! Do sieci trafił właśnie kolejny klip promujący wydawnictwo do piosenki "Love You Anymore". 

 

Tak Buble wspomina pracę nad utworem.

Kiedy tylko usłyszałem "Love You Anymore", wiedziałem, że muszę nagrać tę piosenkę na moją płytę. Nie mogę się doczekać, aż fani ją usłyszą. Prawdę mówiąc, nie mogę się doczekać, aż usłyszą cały album, bo jestem z niego niezmiernie dumny.

"Love" to zbiór interpretacji słynnych piosenek o miłości. Na albumie znajdzie się napisana samodzielnie przez Michaela "Forever Now" i wspólnie z Charliem Puthem "Love You Anymore". Wśród klasyków mamy, chociażby kompozycję Rogersa & Harta "My Funny Valentine", "When You're Smiling", "Such A Night", czy "La Vie En Rose" (w duecie z Cecile McLorin Salvant). Całość zamyka kompozycja "Where Or When".

Nowy materiał Kanadyjczyka jest następcą "Nobody But Me" z 2016 roku. Michael Bublé sprzedał w swojej karierze na całym świecie ponad 60 mln płyt. Jest również laureatem czterech nagród Grammy.

Czekacie na nowy album Michaela? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!