Adriana Kalska jako Agnieszka Chylińska w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Aktorka z serialu "M jak miłość" ma za sobą już przemiany między innymi w Andrzeja Krzywego, Margaret, Kim Wilde czy Ritę Orę. Jak sobie poradziła w roli polskiej skandalistki?

W ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Adriana Kalska przeszła metamorfozę w charyzmatyczną piosenkarkę - Agnieszkę Chylińską i zaśpiewał jeden z jej największych przebojów „Winna”. Zobaczcie, jak sobie poradziła z tym niełatwym zadaniem.

 

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie, w którym żebraliśmy 10 najlepszych występów z największą liczbą wyświetleń w serwisie Youtube.

Uczestnikami obecnej edycji są Honorata Skarbek, Katarzyna Maciąg, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak, Mateusz Ziółko i Boogie z Łobuzów.

Zawodników ocenia jury w składzie: Kacper Kuszewski (zwycięzca ósmej edycji show), Małgorzata WalewskaPaweł Królikowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

Jak oceniacie jej wykonanie? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!