Maciej Maleńczuk w nowym teledysku porusza problem alkoholizmu "Nalej jej"

W sieci pojawił się właśnie teledysk do kolejnego singla, który promuje jazzową płytę artysty.

Nowy album Macieja Maleńczuka "The Ant" ukazał się 5 października 2018 roku. Do tej pory promowały go świetnie przyjęte single „Ant”, „French Love”  oraz lekki, dancingowy kawałek „Nalej jej”, do którego powstał niedawno teledysk. W klipie artysta porusza bardzo trudny problem alkoholizmu wśród kobiet. Koniecznie zobaczcie. 

 

"The Ant" to projekt Macieja Maleńczuka zrealizowany z amerykańskim perkusistą - Grantem Calvinem Westonem. Album podobnie jak "Jazz For Idiots" jest w przeważającej części instrumentalny, ale wielbiciele wokalu Artysty też znajdą w nim coś dla siebie. Tym razem proste melodie i covery zostały zastąpione autorskimi kompozycjami Maleńczuka.

Artysta podkreśla, że prace nad albumem były intensywne, ale sprawiły mu wiele satysfakcji.

Tym razem nie jest już to ‘for idiots’. Być może ‘from Idiots’, ale jazz już od dawna jest za mądry. Dostajesz słuchaczko/słuchaczu do ręki krążek, któremu poświęciłem dużo pracy, ćwiczeń na instrumentach, czasu na przemyślenia i logistyki. Był to dla mnie rodzaj wyzwania, którego się podjąłem. Miłego słuchania. Może nie wszystko od razu. Dwa, trzy numery i pauza na myślenie…taka to nienapisana teoria, żeby słuchacz myślał i z tego powodu słuchał.

Tak prezentuje się tracklista płyty:

1. Ant
2. Fajnie
3. Lizard   
4. French Love  
5. Black Powder    
6. Cygan
7. Nalej Jej
8. Gastroscopy   
9. Russian Love  
10. Long Good Bye

Słuchaliście już nowego albumu Macieja Maleńczuka? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!