Piotr Cugowski z pierwszym solowym singlem "Kto nie kochał". Zobacz teledysk

Utwór promuje nowy album artysty, który ma ukazać się w 2019 roku.

Piotr Cugowski do tej pory nagrywał jedynie ze swoim bratem Wojciechem, z którym tworzy zespół Bracia. Teraz jednak postanowił wykonać odważny krok i pójść w kierunku solowej kariery. Jak sam przyznaje, było to jedno z jego większych marzeń. Pierwszą zapowiedzią nowego projektu artysty jest utwór „Kto nie kochał”. Piosenka opowiada o emocjach i relacjach międzyludzkich. Autorem tekstu jest Wojciech Bryski, a teledysk wyreżyserował Pascal Pawliszewski. Naszym zadaniem w takiej stylistyce Piotr wypada najlepiej. Sami zobaczcie i oceńcie.

 

Przed premierą singla Piotr napisał na swoim fanpage'u.

Mam tremę, jak przed prawdziwym debiutem, a przecież znamy się i spotykamy muzycznie od blisko dwudziestu lat. Obiecałem sobie kiedyś solowy album na 40 urodziny i już dziś mogę Wam powiedzieć, że dotrzymam słowa. W przyszłym roku ukaże się moja pierwsza płyta, którą wydam pod własnym nazwiskiem. 

Obecnie Piotr Cugowski jest jednym z jurorów w programie „The Voice of Poland”. Obok niego zasiadają Patrycja Markowska, Michał Szpak i Grzegorz Hyży. W jednym z wywiadów artysta przyznał, że świetnie odnajduje się w roli trenera.

Jak się Wam podoba nowy singiel Piotra?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!