Zobacz nowy teledysk Agnieszki Chylińskiej "Mam zły dzień"

Singiel promuje nowy album artystki "Pink punk".

Od dzisiaj 26 października 2018 roku w sklepach oraz serwisach cyfrowych dostępna jest nowa, długo oczekiwana płyta Agnieszki Chylińskiej zatytułowana ‘Pink Punk’. Równocześnie na oficjalnym kanale youtube artystki opublikowany został teledysk, promujący to wydawnictwo, do singla ‘Mam zły dzień’.

 

Tak opisuje nowy materiał na płycie ‘Pink Punk’ Agnieszka Chylińska. Agnieszka, którą znamy od lat, której towarzyszymy, patrząc jak się zmienia, jak migocze, poszukuje i tworzy.

Na poprzedniej płycie Forever Child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta Pink Punk to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie.

Nowa płyta Chylińskiej, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można.

Pink Punk’ to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy.

Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski. Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która ‘krzyczy siebie’ od lat na polskiej scenie.

Jak Wam się podoba nowy singiel Agnieszki? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!