Spice Girls ruszają w trasę koncertową bez Victorii! Znamy szczegóły

Na tę informację czekały miliony fanów na całym świecie. Poznaliśmy właśnie szczegóły wielkiego powrotu najpopularniejszego girlsbandu lat 90.

Spice Girls były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”.

Plotki o powrocie girlsbandu krążyły od dawna. Teraz to już jednak oficjalne. Melanie Brown, Geri Horner, Emma Bunton i Melanie Chishlom ruszają w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Zespół poinformował swoich fanów w specjalnym wideo na Instagramie. 

W lutym 2018 roku doszło do sekretnego spotkania w domu Geri Horner, które zaaranżował Simon Fuller, były manager Spice Girls. Panie omawiały wówczas plany ewentualnego powrotu. Najmniej zainteresowana tym pomysłem okazała się Victoria Beckham, która ma ostatnio na głowie dużo obowiązków związanych z własną marką. 

Posh Spice napisała na swoim Instagramie.

To bardzo wyjątkowy dzień dla moich kochanych przyjaciółek, ponieważ ruszają w trasę koncertową jako Spice Girls po raz pierwszy od naszego ostatniego występu w 2012 roku. Ja do nich niestety nie dołączę. Bycie częścią zespołu to bardzo ważna część mojego życia, której nigdy nie zapomnę. Życzę im dużo miłości i aby cieszyły się każdą chwilą z powrotu na scenę. Jestem pewna, że przygotują niesamowite show!

Tak prezentuje się terminarz trasy "Spice World":

1 czerwca 2019 roku - Manchester

3 czerwca 2019 roku - Coventry 

6 czerwca 2019 roku - Sunderland

8 czerwca 2019 roku - Edynburg

10 czerwca 2019 roku - Bristol

15 czerwca 2019 roku - Londyn 

Girlsband po raz ostatni wystąpił w pełnym składzie w 2012 roku na ceremonii zamknięcia olimpiady w Londynie.

Cieszycie się z tej informacji? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!