Janet Jackson wystąpiła na gali MTV EMA i odebrała nagrodę Global Icon

Za nami wielka gala rozdania nagród MTV European Music Awards 2018. Największą gwiazdą wieczoru była ikona muzyki Janet Jackson. Zobaczcie jej występ.

Tegoroczna gala MTV EMA 2018 odbyła się w hiszpańskim Bilbao. Najwięcej statuetek, bo aż 4 zdobyła młoda artystka Camila Cabello, autorka przeboju „Havana”. Najważniejsza nagroda wieczoru Global Icon trafiła w ręce niekwestionowanej ikony muzyki – Janet Jackson. Diwa podczas występu zaśpiewała składankę swoich hitów oraz nowy singiel „Made For Now”. Udowadniając tym samym, że nadal jest w znakomitej formie. Zobaczcie, jak wypadła.

 

Wszystko wskazuje na to, że nowy singiel "Made For Now" jest zapowiedzią większego projektu. Jackson niedawno podpisała umowę partnerską z niezależną wytwórnią muzyczną Cinq Music. Z niecierpliwością czekamy na nowy album!

Janet była najmłodszym dzieckiem w rodzinie Jacksonów. Obserwując karierę swoich braci od najmłodszych lat w The Jacksons 5, nie miała aspiracji aby pójść w ich ślady. Wszystko wywróciło się do góry nogami, gdy po raz pierwszy w wieku 7 lat wystąpiła na scenie MGM Casino w Las Vegas.

Janet i Michael w 1995 roku zostali pierwszym rodzeństwem w historii, które dotarło na szczyty list przebojów z singlem "Scream". Teledysk do tego numeru otrzymał certyfikat rekordu Guinnessa za najdroższy wideo, jaki kiedykolwiek powstał i zdobył Grammy za najlepszy krótkometrażowy klip. Jego budżet wyniósł bagatela 7 milionów dolarów.

Ostatni album Jackson „Unbreakable” ukazał się w 2 października 2015 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!