Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski zapowiadają album singlem "Na szczycie"

Jest to pierwszy singiel i teledysk z długo oczekiwanej płyty, która ukaże się już niebawem.

Lepszego przykładu na potwierdzenie przysłowia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, nie znajdziecie. Obdarzona świetnym głosem, piękna córka czołowego polskiego rockmana, nie mogła zostać przecież bibliotekarką. Nie żeby było w tym coś złego, ale na szczęście postawiła na muzykę.

Teraz Patrycja i Grzegorz Markowscy połączyli siły, aby nagrać wspólnie album. Przedsmakiem tego, co usłyszymy, na płycie jest utwór singiel "Na szczycie”, do którego teledysk możecie zobaczyć poniżej.

 

Utwór uchyla rąbka tajemnicy, jak będzie cała płyta. Na pewno niezabranie rockowych i bluesowych brzmień.

Tak pracę nad albumem wspomina Patrycja Markowska:

Długo czekałam na moment, kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą. Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi, do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy. Pierwszy singiel „Na szczycie” jest tego najlepszym dowodem. Piotr „RUBENS” Rubik z zaprzyjaźnionego zespołu LemON oraz Maciek Wasio, z którym spotykali się wspólnie na scenie, to autorzy tej piosenki. Do tego fantastyczny Sound’n’Grace.

Premiera albumu zapowiadana jest na styczeń, zaś 13 kwietnia 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert, będący gratką dla fanów obojga artystów. Oprócz premierowych piosenek zagrają oni wszystko, co mają najlepszego w dorobku – Patrycja z własnym zespołem, a Grzegorz z kolegami z legendarnego Perfectu!

Jak Wam się podoba nowy teledysk? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!