Poznaliśmy datę premiery filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"

Padł ostatni klaps na planie filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Kontynuacja przygód bohaterów kultowych komedii "Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli kogel-mogel 2" pojawi się w kinach już 25 stycznia 2019 roku.
Wielokrotnie już mówiłam, że wolę kojarzyć się z seksem niż z geriatrią, i moja bohaterka jest jakby tego samego zdania i przyjęła to do aprobującej wiadomości.

Tak powiedziała Ewa Kasprzyk, która ponownie wciela się w postać pani Wolańskiej. W "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" żona docenta została seks-trenerką i celebrytką.

Filmowe wydarzenie nowego roku to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii Kogel-mogel. Oprócz Ewy Kasprzyk na ekranie doborowa obsada: doskonale znani z poprzednich części Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogala, Wiktor Zborowski, Paweł Nowisz, oraz Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna i Jakub Kucner.

W "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska celebrytka i słynna sekstrenerka wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy mąż  i córka Agnieszka buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Grażyna Błęcka-Kolska po raz pierwszy zagrała Kasię ponad 30 lat temu. Do dziś widzowie wspominają ją z tamtej roli. W najnowszym filmie Kasia ma już dorosłego syna i tym razem to on jest źródłem rodzinnych problemów, które rozbawią publiczność.

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 umiejętnie nawiązuje do poprzednich części, co jest zasługą rewelacyjnego scenariusza autorstwa Ilony Łepkowskiej i reżysera filmu Kordiana Piwowarskiego, który dba, by ten film łączył pomost z Koglem-moglem i Galimatiasem, czyli koglem-moglem 2 podkreśla aktorka.

Kordian Piwowarski, reżyser filmu, wiedział, że mierzy się z legendą:

Nie ma co ukrywać, że wszyscy jesteśmy niezwykle podekscytowani, robiąc ten film. Dla mnie to niezwykle interesujące wyzwanie, tym bardziej że w momencie powstawania pierwszych kultowych części filmu miałem zaledwie 10 lat. Praca z takimi aktorami to zaszczyt. Robimy wszystko, żeby Miszmasz sprostał oczekiwaniom widzów.

Wybierzecie się do kina na "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!