Mariah Carey wydała nowy album "Caution"!

Możecie go wygrać na naszej antenie w programie "Dobra impreza"!

Słynna wokalistka i jedyna w swoim rodzaju gwiazda popkultury Mariah Carey wydaje nowy, długo oczekiwany album studyjny! "Caution" zawiera znane wcześniej utwory "With You" i "GTFO" a także najnowszy, udostępniony właśnie "The Distance" [feat. Ty Dolla $ign]. W tym utworze Carey ponownie rozwija skrzydła - filmowy klimat utworu i ikoniczny refren przynoszą kolejny hit w karierze wokalistki. Dodatkowo zwrotki Ty Dolla $igna tworzą kontrapunkt wobec potęgi głosu Mariah.

Posłuchajcie!

 

Album "Caution" artystka zapowiedziała wstępnie wydając na początku października poprzedni singiel "With You". Po raz pierwszy zaprezentowała go na American Music Awards występem, który rewelacyjnie przyjęty został przez fanów i media.

Mariah Carey to najlepiej sprzedająca się wokalistka na świecie, mająca na koncie ponad 200 milionów sprzedanych płyt i 18 (z czego aż 17 napisanych przez siebie) hitów ze szczytu listy Billboard Hot 100. Ostatnia płyta artystki "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" ukazała się w 2014 roku.

Podoba Wam się nowy utwór piosenkarki?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!