Rod Stewart wystąpi w Polsce!

Wokalista będzie promować swoją najnowszą płytę "Blood Red Roses". Sprawdźcie, gdzie usłyszycie Roda Stewarta na żywo!

Wokalista wystąpi 21 czerwca 2019 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Rod Stewart w KrakowieRod Stewart w Krakowie materiały prasowe

Rod Stewart Live in Concert w 2019 roku ma być połączeniem klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla tego artysty, oszałamiającym stylu. Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie klasyków z jego błyskotliwej twórczości. Z ponad 200 milionami sprzedanych płyt, Rod Stewart należy do czołówki artystów z najlepszymi wynikami na całym świecie.

Uczestnicy koncertu będą mieli również szansę usłyszeć materiał z najnowszej płyty - "Blood Red Roses", która jest kolekcją 13 głęboko osobistych utworów oraz trzech coverów, a wydana jest blisko 50 lat od momentu podpisania przez Roda Stewarta pierwszego solowego kontraktu płytowego.

Rod StewartRod Stewart materiały prasowe

Poprzednie dwa koncerty Roda Stewarta w Polsce odbyły się 19 lutego 2017 r. w Krakowie (Tauron Arena) i 21 lutego 2017 r. w Gdańsku (Ergo Arena).

Bilety do ogólnej sprzedaży dostępne od piątku 23 listopada od 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów City Handlowy wystartuje 21 listopada o 10:00 i zakończy się 22 listopada o 22:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada o 10:00 i potrwa 12 godzin.

Wybieracie się na koncert Roda Stewarta?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!