Zobacz pierwszy teledysk zwycięzcy programu "The Voice of Poland"

Marcin Sójka tuż po wygranej udostępnił swój pierwszy singiel "Zaskakuj mnie", do którego powstał również teledysk.

„Zaskakuj mnie” – debiutancki singiel Marcina Sójki – to utwór z bardzo emocjonalnym, szczerym tekstem i piękną melodią. Wokalista mówi, że utwór to jego motto i chciałby, aby życie zaskakiwało go wciąż tak jak teraz. Do piosenki, którą Marcin premierowo zaśpiewał w finale programu "The Voice of Poland" powstał bardzo klimatyczny teledysk, który możecie zobaczyć poniżej. 

 

Marcin Sójka śpiewa od zawsze. Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce, Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę, i zagrał w musicalu „Piotruś Pan”. Z muzyką jest związany zawodowo, ponieważ w rodzinnych Siedlcach pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku.

W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki

Kiedy Marcin pojawił się w programie „The Voice of Poland” i podczas przesłuchań w ciemno wykonał „Czas nas uczy pogody” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej i Stanisława Sojki, jurorzy i publiczność wprost rozpłynęli się, a potem już było z górki – podbił serca wszystkich interpretacją każdego wykonywanego utworu, np. „Niewiele ci mogę dać” Perfectu.

A wy komu kibicowaliście? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!