"Nie wolno płakać" - Doda złożyła hołd zmarłej babci. Zobacz klip

Marcin Michałowski
04.12.2018 08:33
Doda

Doda (Youtube ( kadr z klipu Doda - Nie wolno płakać))

Singiel zapowiada nowy album, który artystka nagrała z orkiestrą symfoniczną.

"Nie wolno płakać" to pierwszy utwór zapowiadający nowy album Dody. Płyta, która ukaże się 25 stycznia 2019 roku, będzie premierowym w repertuarze artystki wydawnictwem nagranym z orkiestrą symfoniczną. Tekst do piosenki napisał Marek Dutkiewicz i jest on swoistą dedykacją dla zmarłej babci piosenkarki, której wsparcie było na co dzień niezwykle istotne dla Dody. Do singla powstał również teledysk, który wyreżyserował Konrad Aksinowicz. Wideo możecie zobaczyć poniżej. 

 

Na swoim Facebooku Doda napisała, dlaczego ten utwór jest dla niej tak ważny.

Artystka wykonała premierowo nowy singiel podczas finału programu "The Voice of Poland".

Dorota "Doda" Rabczewska urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już od najmłodszych lat, gdy stwierdzono, iż posiada słuch absolutny. Równolegle z nauką w Społecznej Szkole Podstawowej w Ciechanowie, uczęszczała do szkoły muzycznej. 9 maja 1992 roku odbył się jej pierwszy występ publiczny podczas Mini Listy Przebojów w Wojewódzkim Domu Kultury w Ciechanowie. W 1997 roku podjęła naukę w Studium Wokalnym Elżbiety Zapendowskiej, zaś na początku 1998 roku przyjęto ją do teatru Studio Buffo, gdzie występowała w takich przedstawieniach jak "Metro" czy "Przeżyj to sam". CNN umieściło ją na liście najbardziej znanych na świecie Polaków w całej historii kraju (obok Lecha Wałęsy czy Jana Pawła II). Od kilku lat jest najczęściej wyszukiwaną osobą w polskim internecie. Doda ma na swoim koncie dwa solowe albumu „Diamond Bitch” oraz „7 pokus głównych”. Z zespołem Virgin wydała cztery płyty, w tym ostatnią „Choni” w 2016 roku.

Jak Wam się podoba Doda w takim repertuarze? :)

Komentarze (4)
Zaloguj się
 • avatar

  Skandalistka1000

  Oceniono 1 raz 1

  Kontaktowałam się z Wami w sprawie puszczania utworu na antenie,Czekam na pozytywne rozpatrzenie sprawy <3

 • avatar

  b.kar

  0

  Przepiękny utwór z wyjątkowym przesłaniem. Nie mogę się doczekać wykonania na żywo :)

 • avatar

  darczio

  0

  Ta piosenka te słowa są bardzo szczere rewelacja Doda wyraziła w tej piosence szczerość. Pewnie dlatego ze jest napisana od serca :) Doda wielki Szacun !! A inni którym ta piosenka się nie podoba no tak bywa komuś się podoba bardziej komuś :)

 • avatar

  Katarzyna Solarz

  0

  Owszem tez straciłam bardzo bliską mi osobe moja najukochansza mamę 😢 razem jak dla mnie ta piosenka jest szczera prawdziwa nie oszukana DODUNIA wyraziła w tej piosence sama wzruszające chwile piosenka aż rusza za serce. Dziękuję ze jesteś doda tak trzymać kocham cie 😘😘😘

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!