Michał Szpak zaśpiewał hit Tiny Turner z finalistką "The Voice of Poland"

Natalia Zastępa i Michał Szpak wykonali wspólnie piosenkę "GoldenEye" z filmu o przygodach Agenta 007.

1 grudnia 2018 roku poznaliśmy zwycięzcę dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland”. W finale zmierzyli się ze sobą Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Ania Deko i Maksymilian Kwapień. Talent show wygrał Marcin Sójka z drużyny Patrycji Markowskiej, drugie miejsce zajęła natomiast Natalia Zastępa z ekipy Michała Szpaka. Natalia ze swoim trenerem otworzyli program wielkim hitem Tiny Turner „GoldenEye”. Zobaczcie, jak sobie z nim poradzili.

 

Pomimo że Natalia zajęła drugie miejsce, udział w programie otworzył jej wiele drzwi. Dowodem na to jest, choćby jej nowy singiel „Za późno”. Utwór jest zarazem energetyczny i refleksyjny. Charakterystyczny, niski wokal Natalii na długo zostaje w głowie. Zresztą sami posłuchajcie.

 

Natalia od najmłodszych lat interesowała się muzyką oraz występowaniem. Wokalistka uczęszczała do szkoły muzycznej, najpierw w klasie wiolonczeli, później doszło pianino. Pierwsze lekcje śpiewu pobierała jako 8-latka. Sceniczny debiut odbyła rok później – na krapkowickiej scenie podczas dni miasta. W wieku 10 lat wzięła udział w swoim pierwszym konkursie piosenki, który wygrała. Zaprezentowała wówczas utwór „Co mi panie dasz”. W jury zasiadała Elżbieta Zapendowska, która bardzo doceniła Natalię i oznajmiła, że jeśli dziewczyna będzie dalej pracować, osiągnie ogromny sukces.

Kiedy miała 14 lat, zaczęła uczęszczać na zajęcia do Jazz Centrum w Opolu. W maju 2015 odbył się jej pierwszy recital. Wokalistka pracowała z wieloma znanymi postaciami polskiej sceny, m.in. z Pawłem Tomaszewskim, Kubą Molendą, Mieczysławem Szcześniakiem czy Evah Urygą. Na początku 2017 Natalia wystąpiła podczas koncertu noworocznego z muzykami z Teatru Muzycznego Capitol.

Na początku 2018 widzowie poznali Natalię dzięki udziałowi w „The Voice Kids”. Młoda wokalistka dotarła do finału programu. Udział w muzycznym show zapewnił artystce wiele interesujących muzycznych spotkań – Zastępa miała okazję m.in. wystąpić z Januszem Radkiem na koncercie w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Od wakacji 2018 Natalia kształci się wokalnie w Laboratorium Śpiewu i Mowy we
Wrocławiu. Obecnie uczy się w V Liceum Ogólnokształcącym w Opolu, w klasie humanistycznej.

Jak oceniacie ich wykonanie? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!