Kasia Kowalska zaprasza na walentynkowe koncerty

Kasia Kowalska zaprasza wszystkich fanów do wspólnego spędzenia Walentynek w rock'n'rollowej atmosferze.

Podczas koncertów z okazji święta zakochanych nie zabraknie największych przebojów artystki, takich jak "Prowadź mnie", "Antidotum", "A to co mam", "Spowiedź", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień", "Coś optymistycznego", "To, co dobre" i utworów z nowej płyty. 

Walentynkowe koncerty odbędą się:

14.02.2019 Łódź - Klub Scenografia
16.02.2019 Opole - NCPP
17.02.2019 Bielsko Biała - Klimat

Swoją najnowszą płytę wokalistka zadedykowała zmarłemu ojcu. Album promowały wcześniej utwory "Aya" (wydany w 2016 roku) i "Alannah (tak niewiele chcę)" (wydany 21 marca 2018 roku). Kasia do pracy nad albumem zaprosiła Kena Rose'a, który współpracował między innymi z Lionelem Richie, Toto i Kansas. Producentem płyty jest natomiast Adam Abramek. Zobaczcie koniecznie teledysk do ostatniego singla  "Teraz kiedy czuję", który piosenkarka nakręciła w całości swoim telefonem! 

 

Kasia Kowalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. W tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, "Aya", na który jej fani czekali aż 10 lat. Krążek wylądował na pierwszym miejscu sprzedaży Empiku, zanim płyta pojawiła się na sklepowych półkach.

Spędzicie walentynki z Kasią? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!