Hit grupy Metallica w ludowej wersji zespołu Tulia! [WIDEO]

Tego jeszcze nie było! Posłuchajcie "Nothing Else Matters" w wyjątkowym wykonaniu.

Grupa Tulia postanowiła uczcić bardzo ważne wydarzenie udostępniając klip z własną interpretacją jednego z największych przebojów Metalliki...

W grudniu mija rok od czasu, kiedy rozpoczęła się nasza przygoda. Tuż przed świętami, po raz pierwszy stanęłyśmy przed kamerą. Utworem od którego zaczęłyśmy nagrania debiutanckich czterech klipów była nasza wersja „Nothing Else Matters” zespołu Metallica - jeden z pierwszych zaśpiewanych wspólnie utworów. Śmiało można powiedzieć, że zdjęcia dokumentują pierwsze chwile zespołu Tulia - naszą historię.

Oto więc "Nothing Else Matters" na ludowo!

 

Na 55. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Tulia otrzymała aż trzy statuetki: w kategorii premiera roku, nagrodę publiczności oraz nagrodę specjalną od ZAIKS-u. Cover jest też podziękowaniem za wyróżnienie.

Z okazji „rocznicy”, chcemy się nimi z Wami podzielić, a zarazem podziękować za wszystkie piękne i wzruszające momenty, w których z nami byliście. Za Wasze głosy w Opolu, za pozytywną energię, którą nam dajecie, za platynową płytę… ale przede wszystkim za Waszą obecność na naszych koncertach. Pięknie dziękujemy!

Podoba Wam się hit grupy Metallica w takim wydaniu?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!