Kasia Stankiewicz nagrała cover Depeche Mode "Enjoy The Silence" [WIDEO]

Artystka zrobiła swoim fanom niespodziankę. Posłuchajcie!

Kasia Stankiewicz przygotowała dla swoich fanów noworoczną niespodziankę. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, uwielbia śpiewać utwory innych artystów, bo sprawia jej to olbrzymią frajdę. Postanowiła więc nagrać cover jednej ze swoich ulubionych piosenek zespołu Depeche ModeEnjoy The Silence”.  Mało tego! Powstał również klimatyczny teledysk, który możecie zobaczyć  poniżej.

 

To był wyjątkowo udany rok dla zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Grupa po 21 latach wydała album „ENT” z premierowymi utworami. Promująca album piosenka "Kot bez ogona”, której premiera miała miejsce 13 czerwca 2018 roku. Variusowy „kot" okazała się jednym z najlepiej przyjętych utworów 2018 roku. Singiel został odtworzony ponad 14 milionów razy w serwisie YouTube i stał się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych.

Varius Manx i Kasia Stankiewicz są w trakcie trasy koncertowej promującej krążek "ENT”. Już jutro 12 stycznia 2019 roku zespół zagra w warszawskiej Stodole, a 18 stycznia w Łodzi.

Jak Wam się podoba wykonanie Kasi? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!