"Kogel Mogel " - zobacz skrót historii w 3 minuty [WIDEO]

Dla wszystkich, którzy chcą przypomnieć sobie, co wydarzyło się trzydzieści lat przed "Miszmaszem, czyli Koglem Moglem 3" mamy skrót z fabuły, z małym przymrużeniem oka.

Kolejna część komedii kontynuuje historię dwóch kultowych już filmów: „Kogel Mogel” i „Galimatias, czyli Kogel Mogel 2”. Na ekrany powracają znani bohaterowie: Kasia, państwo Wolańscy, babcia Solska, Staszek Kolasa, Piotruś (który już dorósł i uwił sobie wygodne gniazdko). Do sieci trafił skrót z dotychczasowej fabuły kultowej serii. W trzy minuty przypomnicie sobie najważniejsze wątki. 

 

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Kogel Mogel”. Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes…

W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

W związku z premierą filmu ukażą się również dwie niezwykłe publikacje: książka „Tu jest jakby luksusowo” Ilony Łepkowskiej oraz zbiór felietonów „Jak znalazłam swój punkt G” autorstwa filmowej bohaterki, Barbary Wolańskiej.

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" trafi do kin 25 stycznia 2019 roku. 

Wybierzecie się do kina? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!