Zespół Westlife wykonał na żywo nowy singiel "Hello My Love" [WIDEO]

Marcin Michałowski
25.01.2019 06:40
Westlife

Westlife (Youtube (Westlife Hello My Love))

Panowie udowodnili, że są w świetnej formie.

Na początku października 2018 roku grupa Westlife za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że po siedmiu latach nieobecności wraca na scenę. Niedawno premierę miał pierwszy singiel "Hello My Love", zapowiadający nowy album. Więcej szczegółów na jego temat poznamy niebawem. Boysband był gwiazdą wieczoru podczas gali rozdania nagród National Television Awards, gdzie zaśpiewali na żywo swój nowy kawałek. Zobaczcie, jak wypadli.

 

Zespół Westlife został założony dwadzieścia lat temu w 1998 roku w Irlandii. Mają na swoim koncie aż 10 singli takich jak „Mandy”, „You Raise Me Up” czy „Unbreakable”, które królowały na pierwszych miejscach list przebojów. Wydali łącznie dziesięć studyjnych albumów, w tym ostatni „Gravity” ukazał się w 2010 roku.

Boysband po raz ostatni wystąpił 23 czerwca 2012 roku na stadionie Croke Park w Dublinie. Wydarzenie to było transmitowane w ponad 200 krajach na całym świecie.

 


Chcielibyście ich zobaczyć na koncercie w Polsce? ;) 

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • kianfan

    Oceniono 1 raz 1

    Może Hello My Love zadebiutuje w końcu w którejś z polskich stacji radiowych? Panie Marcinie, jeśli piosenka się podoba, to dlaczego nie spróbować spopularyzować ją w Polsce? Jako jeden z nielicznych redaktorów w Polsce zauważył Pan powrót Westlife za co wyrazy uznania. Pozdrawiam Pana Sedecznie, Kamil.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!