Ania Dąbrowska i Pawbeats prezentują klip do singla "Lęk"

Najnowszy album Marcina Pawłowskiego znanego jako Pawbeats - producenta, multiinstrumentalisty i kompozytora zatytułowany "OUT" z gościnnym udziałem znakomitych polskich artystów ukazał się 13 kwietnia 2018 roku. Do sieci trafił właśnie teledysk do utworu „Lęk”, który wyreżyserował Sebastian Graboś. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Na płycie oprócz Ani Dąbrowskiej gościnnie wystąpili Natalia Grosiak, Novika, Marika, Marcelina, Pola Rise, zespół XXANAXX oraz Robert Cichy i Buslava. Muzyka powstawała na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Dla Pawbeatsa istotnym elementem tego projektu była jego oprawa wizualna, dlatego do realizacji okładki zaprosił jednego z najbardziej cenionych współczesnych rysowników - Pawła Kuczyńskiego, a nad całością poligrafii czuwał znakomity grafik - Grzegorz “Forin" Piwnicki.

Tak o płycie mówi Pawbeats:

"OUT" to album, który planowałem od kilku lat - zbierałem myśli, kompozycje, pomysły. Teraz czuję się jak debiutant, nieco po omacku poznając nowy muzyczny świat i to bardzo ciekawe przeżycie, myślę, że zarówno dla mnie, jak i dla słuchaczy, o czym będziemy mogli się przekonać również na koncercie premierowym.

Jak Wam się podoba? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!