Pink zaśpiewała na żywo nowy singiel "Walk Me Home" na gali Brits Awards 2019 [WIDEO]

Utwór pochodzi z albumu "Hurts 2B Human", który ukaże się niebawem.

Pink nie kazała swoim fanom długo czekać na nową muzykę. Po wielkim sukcesie płyty „Beautiful Trauma”, która ukazała się w 2017 roku, artystka zapowiedziała wydanie nowego albumu. Pierwszym jego przedsmakiem jest singiel „Walk Me Home”. Artystka wykonała go premierowo podczas gali Brits Awards 2019

 

Na scenie nie zabrakło tanecznych choreografii i gospelowego chóru. Pink oprócz nowego utworu wykonała swoje największe przeboje „Just Like Fire”, „Try”, „What About Us” i „Just Give Me a Reason”. Ten ostatni hit artystka zaśpiewała wspólnie z Danem Smithem, wokalistą zespołu Bastille.

Artystka podczas gali odebrała również nagrodę w kategorii "Wybitny wkład muzyczny". 

Utwór „Walk Me Home” został napisany przez Nate’a Reussa, Scotta Harrisa oraz P!NK i wyprodukowany przez Petera Thomasa i Kyle’a Moormana.  Piosenka znajdzie się na nowym albumie artystki „Hurts 2B Human”, który ukaże się w kwietniu 2019 roku.

Pink zadebiutowała w 2000 roku. Ma na swoim koncie siedem studyjnych albumów. Aż 15 jej singli trafiło do pierwszej dziesiątki listy Billboard 100. Sprzedała ponad 60 milionów płyt i 84 milionów singli na całym świecie. Jest laureatką trzech nagród Grammy, a także jednej Emmy, dwóch nagród Billboard Music, siedmiu statuetek MTV VMA oraz dwóch MTV EMA.

Przypominamy, że artystka 20 lipca 2019 roku zagra koncert w Warszawie w ramach trasy „Beautiful Trauma World Tour. Na PGE Narodowym.

Wybieracie się na koncert? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!