Anna Mucha w szczerej rozmowie z Marzeną Rogalską

Jak czuła się w swojej najnowszej roli w trzeciej części komedii "Kogel Mogel"? Czy wciąż czerpie satysfakcję z pracy na planie serialu "M jak miłość"?

Gościem niedzielnego programu Marzeny Rogalskiej była – znana i lubiana – Anna Mucha! Aktorka zdradziła między innymi, czy stresowała się na o planie kontynuacji kultowej polskiej komedii „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”.

Ja w ogóle nie miałam świadomości, w czym biorę udział, ponieważ mój poziom stresu zaczął dopiero rosnąć wraz z pytaniami dziennikarzy o to, czy się stresuję. Dla mnie to było ogromne wyróżnienie, że ktoś mnie chce w fabule tak kultowego filmu. Przeczytałam bardzo dobry scenariusz Ilony Łepkowskiej i zabrałam się do roboty.

„Jestem rasową muchą i jak każda mucha mam gigantyczną arachnofobię!”.

Anna Mucha od kilkunastu lat jest związana z serialem „M jak miłość”. Jak przyznaje nadal czerpie ogromną satysfakcję z pracy na planie i nie zamierza się od niego odcinać.

Droga jest wolna. Nikt tam nikogo nie trzyma na siłę. Ja myślę o grupie moich koleżanek, które nigdy nie dostały takiej szansy i marzą o tym, aby dołączyć do obsady naszego serialu, który nie ukrywajmy, jest potęgą. W pewien sposób czuję odpowiedzialność roli społecznej i jest to dla mnie bardzo ważne.

Kalendarz Anny Muchy jest bardzo napięty. Aktorka łączy pracę w serialu z pracą w teatrze i wychowaniem dwójki dzieci. Jak jej się to udaje wszystko zorganizować? Twierdzi, że jak każdej pracującej matce, raz lepiej, a raz gorzej, ale daje radę!

Chcecie wiedzieć więcej? Posłuchajcie podcastu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!