Zespół The Cranberries prezentuje nowy utwór "The Pressure" [POSŁUCHAJ]

Ostatni album zespołu trafi na półki sklepowe wiosną 2019 roku.

Tuż przed tragiczną śmiercią Dolores, zespół pracował nad nowym albumem, który miał być ich ostatnim. Płyta pod tytułem „In The End” ukaże się 26 kwietnia 2019 roku. Drugim singlem promującym wydawnictwo jest utwór „The Pressure". Możecie go posłuchać poniżej. 

 

The Cranberries rozpoczęli prace nad albumem jeszcze w 2017 roku. Udało im się nagrać 11 piosenek, na których usłyszymy głos Dolores.

Noel Hogan wspomina:

Dolores była bardzo podekscytowana tą płytą i chciała wrócić na trasę, by grać te piosenki. Wiedzieliśmy, że musi to być jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza płyta.

Tak prezentuje się lista utworów, które znajdą się na albumie.

1. All Over Now
2. Lost
3. Wake Me When It’s Over
4. A Place I Know
5. Catch Me If You Can
6. Got It
7. Illusion
8. Crazy Heart
9. Summer Song
10. The Pressure
11. In The End

Z okazji 25-lecia wydania debiutanckiego albumu „Everybody else is doing it so why can't we” zespół The Cranberries wydał specjalny box set, na którym oprócz zremasterowanego albumu znalazły się również niepublikowane wcześniej kompozycje i wersje demo. Początkowo rocznicowe wydanie miało ukazać się w marcu 2018 roku, ale tragiczna śmierć Dolores sprawiła, że członkowie zespołu postanowili odłożyć ten projekt na później.

Dolores O' Riordan zmarła 15 stycznia 2018 roku. Miała 46 lat. Oficjalną przyczyną śmierci było utonięcie w wannie spowodowane upojeniem alkoholowym.

Jak Wam się podoba nowy singiel? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!