Wszystko wskazuje na to, że powstanie druga część "Bohemian Rhapsody"!

Trwają właśnie poważne dyskusje w tej sprawie.

Według Rudiego Dolezala, reżysera wielu teledysków Queen, w tym między innymi "Vision Night' to jest tylko kwestia czasu aż powstanie druga część kultowego już filmu "Bohemian Rhapsody". W jednym wywiadów zdradził, że trwają obecnie poważne rozmowy w obozie Queen. Czas pokaże, czym one zaowocują. 

Przypominamy, że wcześniej sam Brian May w jednym z wywiadów zapowiedział możliwość powstania kontynuacji filmu o losach zespołu Queen i legendarnego wokalisty Freddiego Mercury'ego.

Koncert „Live Aid” był naturalnym punktem kulminacyjnym. Taki był zamysł od wczesnych wersji scenariusza. My podjęliśmy tę decyzję, aby w ten sposób uhonorować Freddiego. To był najważniejszy koncert w naszej karierze, niezależnie od tego, co mówią internetowi trolle. Kto wie, może powstanie kontynuacja? Mam taką nadzieję!

Mamy kolejną dobrą wiadomość dla fanów Queen. Już w kwietniu będzie miał premierę dwugodzinny dokument "The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story". 

Adam Lambert dołączył do zespołu Queen w 2011 roku, kiedy brał udział w 8. edycji talent show „Idol”. Zajął wtedy drugie miejsce, jednak jego wykonanie „We Are The Champions” docenił sam Brian May i zaproponował mu współpracę. 

Tak w wywiadzie dla portalu "Yahoo" Brian May wspomina początki ich współpracy.

Chemia między nami była natychmiastowa. To tak jakbyśmy już byli razem w zespole. Było to bardzo dziwne uczucie. Adam przez jakiś czas nie mógł do nas oficjalnie dołączyć, ponieważ miał podpisany kontrakt z wytwórnią i musiał się z niego wywiązać. Zaprosiliśmy go, aby wystąpił z nami podczas gali MTV Europe Awards w 2011 roku. Od tamtego momentu wiedziałem, że to się uda. Adam był brakującym elementem układanki.

W ostatnim czasie dzięki promocji filmu przebój „Bohemian Rhapsody” zyskał drugie życie, Utwór przekroczył liczbę 1,6 miliarda odtworzeń w streamingu na całym świecie. Wynik ten to suma odtworzeń z wszystkich platform streamingowych takich jak Spotify, Apple Music czy Deezer oraz wyświetleń w na kanale Youtube. Na pozostałych miejscach uplasowały się następujące utwory „Smells Lile Teen Spirit” Nirvany, „Sweet Child O' Mine” i „November Rain” Guns N' Roses oraz „Take On Me” zespołu A-ha.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!