Nowe zdjęcia z planu "Rambo 5: Last blood". Sylvester Stallone jest wykończony!

Marcin Michałowski
15.03.2019 08:16
SYLVESTER STALLONE

SYLVESTER STALLONE (Collection Christophel/EAST NEWS)

72-letni aktor nie przestaje nas zaskakiwać. Zobaczcie, jak wygląda praca na planie kolejnej części kultowego filmu o losach Johna Rambo.

Na początku września 2018 roku ruszyły zdjęcia do piątej części kultowego filmu „Rambo 5: Last blood”. W roli głównej zobaczymy oczywiście samego Sylvestra Stallone, który bardzo ciężko pracował, aby przygotować się do nowej roli. Aktor udostępnił na swoim Instagramie zdjęcia z planu, które tylko potwierdzają, że jest w znakomitej formie. Zresztą sami zobaczcie.

Poniższe zdjęcie aktor podpisał:

Jedno z niewielu zdjęć, Rocky'ego z jego wnukiem.

Stallon zdradził w jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu "Men's Health", że przygotowania do roli Rocky'ego wykończyły go fizycznie. Nie zdawał sobie sprawy, że powrót to formy będzie aż tak bolesny.

Jeszcze w 2016 roku aktor nie był przekonany, czy udział w kolejnej części jest najlepszym pomysłem. W jednym z wywiadów krótko skomentował. 

Sercem bym bardzo chciał się tego podjąć, jednak ciało mi mówi „Zostań w domu!”. Zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Niech ktoś inny spróbuje swoich sił. 

Najwyraźniej coś się zmieniło w jego nastawieniu. W nowej części „Rambo: Last Blood” zobaczymy walkę Johna Rambo z meksykańskim kartelem zajmującym się handlem ludźmi. Jego głównym celem będzie uratowanie dziecka przyjaciółki. Nie spocznie jednak, dopóki nie zniszczy całej organizacji.

Warto wspomnieć, że pierwsze cztery części filmu zarobiły na całym świecie łącznie blisko 800 milionów dolarów!

Film trafi do kin 20 września 2019 roku.

Wybierzecie się do kina?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!