"Szansa na sukces. Opole 2019" - poznaliśmy prowadzącego

Zakończył się już etap castingów do nowej edycji programu.

Na początku 2019 roku dotarły do nas informację, że "Szansa na sukces"  zostanie wznowiona. Bardzo długo spekulowano, kto zastąpi Wojciecha Manna w roli prowadzącego. Głosy w tej sprawie były bardzo podzielone. Jak donosi Super Express" wszystko wskazuje na to, że nowym gospodarzem show zostanie Artur Orzech

Prezes TVP podczas konferencji prasowej zdradził, że program najprawdopodobniej będzie emitowany w niedzielne popołudnia w TVP2 tuż po "Familiadzie" i "Kole fortuny", a więc w tym paśmie w którym "Szansa na sukces" pokazywana była przed laty.

"Szansa na sukces. Opole 2019" ma mieć od 8 do 10 odcinków. Talent show trafi na antenę na przełomie maja i czerwca 2019 roku. Jeśli chodzi o zmiany w formule programu, to będzie ich kilka. Podczas odcinków będą emitowane archiwalne występy z Opola. Finał nowej edycji show ma mieć miejsce tuż przed 56. Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej Opole 2019.

Program zadebiutował w telewizyjnej Dwójce w listopadzie 1993 roku. Jego pomysłodawczynią jest Elżbieta Skrętkowska, a prowadzącym wybitny polski dziennikarz muzyczny Wojciech Mann. Warto zaznaczyć był pierwszym programem typu talent show w Polsce.

Uważacie, że to dobry wybór?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!