"Once Upon a Time in Hollywood" - pierwsza zapowiedź nowego filmu Tarantino

Produkcja trafi do kin 26 lipca 2019 roku.

Na ten moment czekało miliony fanów Quentina Tarantino na całym świecie. Do sieci trafił właśnie pierwszy oficjalny zwiastun filmu "Pewnego razu w Hollywood". Hollywoodzka produkcja opowie historię morderstw grupy Charlesa Mansona z 1969 roku, do których doszło w domu Romana Polańskiego. Zobaczcie, przedsmak tego, co czeka nas w kinie!

 

Przypominamy, że w polskiego reżysera wcieli się Rafał Zawierucha. Aktor zagra u boku największych sław kina takich jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Burt Reynolds, Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry.

Reżyser w jednym z wywiadów zdradził, jak wyglądała praca nad taką wielką produkcją:

Filmowi temu będzie prawdopodobnie najbliżej ze wszystkich moich filmów do „Pulp Fiction”. Przygotujemy najlepszą plejadę gwiazd od czasu Paula Newmana i Roberta Redforda. Wszystko robimy w ścisłej tajemnicy, ale mogę powiedzieć, że akcja „Once Upon a Time in... Hollywood” toczy się w 1969 roku, u szczytu hipisowskiej rewolucji, więc ulica po ulicy, osiedle po osiedlu zmienimy Los Angeles w Hollywood z 1969 roku.

Rafał Zawierucha jest wszystkim dobrze znany z filmów „Bogowie”, „Obywatel” czy „Bóg w Krakowie”. Od kilku lat związany jest z warszawskim Teatrem Współczesnym.

Czekacie na ten film?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!