Pink w musicalowym klipie do singla "Walk Me Home" [WIDEO]

Utwór pochodzi z albumu "Hurts 2B Human", który ukaże się niebawem.

Pink nie kazała swoim fanom długo czekać na nową muzykę. Po wielkim sukcesie płyty „Beautiful Trauma”, która ukazała się w 2017 roku, artystka zapowiedziała wydanie nowego albumu. Pierwszym singlem, który promuję płytę jest utwór „Walk Me Home”, do którego powstał widowiskowy teledysk. Odpowiada za niego Michael Gracey, australijski reżyser, twórca musicalu "Król rozrywki" z Hugh Jackmanem, Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 

Utwór „Walk Me Home” został napisany przez Nate’a ReussaScotta Harrisa oraz Pink i wyprodukowany przez Petera Thomasa i Kyle’a Moormana.  Piosenka znajdzie się na nowym albumie artystki „Hurts 2B Human”, który ukaże się 26 kwietnia 2019 roku.

Pink zadebiutowała w 2000 roku. Ma na swoim koncie siedem studyjnych albumów. Aż 15 jej singli trafiło do pierwszej dziesiątki listy Billboard 100. Sprzedała ponad 60 milionów płyt i 84 milionów singli na całym świecie. Jest laureatką trzech nagród Grammy, a także jednej Emmy, dwóch nagród Billboard Music, siedmiu statuetek MTV VMA oraz dwóch MTV EMA.

Przypominamy, że artystka 20 lipca 2019 roku zagra koncert w Warszawie w ramach trasy „Beautiful Trauma World Tour" na PGE Narodowym.

Wybieracie się na koncert? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!