Sting zapowiada wyjątkowy album "My songs" [WIDEO]

Płyta trafi do sprzedaży 24 maja 2019 roku.

Największe przeboje Stinga w doczekają się zupełnie nowych aranżacjach. Zostaną wydane na albumie zatytułowanym „My Songs". Jak wyjaśnia sam artysta:

„My Songs” to moje życie opowiedziane piosenkami. Niektóre z nich powstały na nowo, inne nieznacznie zmienione, ale każda z nich brzmi współcześnie.

Utwory na „My Songs” zostały dostosowane do 2019, ale wciąż nie tracą ducha oryginału. Na wydawnictwie usłyszymy między innymi takie przeboje jak „Englishman In New York”, „Fields Of Gold”, „Shape Of My Heart”, „Every Breath You Take”, „Roxanne” oraz „Message In A Bottle”. Do albumu dołączono osobiste notatki napisane przez samego artystę, w których muzyk zdradza historie związane z powstaniem konkretnych piosenek, jak również opisuje okoliczności nagrywania. Krążek jest celebracją twórczości Stinga, zarówno solowej, jak i z The Police.

Poniżej możecie zobaczyć krótką zapowiedź wydawnictwa:

Za produkcję płyty odpowiadają Martin Kierszenbaum, Dave Audé oraz Jerry Fuentes. Miksami zajął się Robert Orton, a inżynierią Tony Lake.

Sting dotychczas sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie, zdobył najbardziej prestiżowe muzyczne wyróżnienia i zapewnił sobie legiony oddanych fanów. Latem 2018 artysta wydał wspólny album z Shaggym, „44/876”, który w Polsce ma już status złotej płyty.

Do którego przeboju Stinga wracacie najczęściej? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!