Marcin Sójka zaprezentował nowy singiel "Dalej" [WIDEO]

Zwycięzca "The Voice of Poland" nie zwalnia tempa.

Po wygranej w talent show Marcin Sójka oprócz 50 tys. złotych w ramach nagrody otrzymał kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska. Jego pierwszy singiel „Zaskakuj mnie” bardzo przypadł internautom do gustu. W serwisie Youtube ma już ponad 9 milionów odsłon. Teraz do sieci trafił teledysk do utworu „Dalej”, który zapowiada debiutancki album wokalisty. Ma szansę na równie duży sukces? Zobaczcie i oceńcie. 

 

W opisie klipu możemy przeczytać:

Takiej dawki pozytywnej energii dawno nie słyszeliście. Utwór opowiada o wiośnie w sercu i o odrodzeniu (w) związku! Wszystko zależy od nas! Wiosna idzie, naprawiajcie błędy, bo po to są, serce niech Was prowadzi jak kompas, nie cofajcie się, idźcie dalej, przed siebie, kochajcie się! Ta wiosna będzie Marcina i nie tylko wiosna!!! Dajcie się ponieść!

Marcin Sójka śpiewa od zawsze. Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce, Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę, i zagrał w musicalu „Piotruś Pan”. Z muzyką jest związany zawodowo, ponieważ w rodzinnych Siedlcach pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku.

W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki

Kiedy Marcin pojawił się w programie „The Voice of Poland” i podczas przesłuchań w ciemno wykonał „Czas nas uczy pogody” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej i Stanisława Sojki, jurorzy i publiczność wprost rozpłynęli się, a potem już było z górki – podbił serca wszystkich interpretacją każdego wykonywanego utworu, np. „Niewiele ci mogę dać” Perfectu.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!