Jennifer Lopez w cyrkowym teledysku do przebojowego singla 'Medicine' [WIDEO]

Utwór jest zapowiedzią długo wyczekiwanego hiszpańskojęzycznego albumu, który prawdopodobnie ukaże się w 2019 roku.

Tydzień temu mogliśmy premierowo usłyszeć wpadający w ucho singiel „Medicine”, na którym gościnnie zaśpiewał raper French Montana. J.Lo zapowiedziała, że fani nie będą musieli długo czekać na teledysk i dotrzymała słowa! Do sieci trafił właśnie klip, który został nakręcony z wielkim rozmachem. W nowym utworze Jennifer Lopez wyraźnie powraca do korzeni i ma szansę ponownie zawojować listy przebojów. Zresztą sami posłuchajcie i oceńcie!

 

Jennifer Lopez urodziła się 24 lipca 1969 roku w Nowym Jorku. Od zawsze potrafiła świetnie łączyć swoją karierę aktorską i muzyczną. Już wieku 17 lat zagrała pierwszą rolę w filmie „Moja mała dziewczynka”. Tańczyła między innymi u boku New Kids on the Block i Janet Jackson.

W 1997 roku była nominowana do Złotego Globu za film „Selena”, który otworzył jej drzwi do świata kina. Jej debiutancki album „On the 6” z 1999 roku pokrył się potrójną platyną. Jennifer wydała 8 studyjnych albumów, sprzedając łącznie blisko 80 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie.

Ostatni studyjny album Jennifer Lopez "A.K.A." ukazał się 13 lipca 2014 roku. 

Jak Wam się podoba nowy klip J.Lo? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!