Madonna wystąpi podczas finału Eurowizji 2019 w Izraelu

Na tę informację czekały miliony fanów na całym świecie.

O tym, że Madonna wystąpi w Izraelu spekulowano od dawna. Teraz te plotki stały się faktem i możemy potwierdzić, że "Królowa Popu" będzie gwiazdą finału Eurowizji, który odbędzie się w sobotę 18 maja 2019 roku. Gwiazda zaśpiewa dwie piosenki, w tym nowy singiel, który zwiastuje czternasty album w jej karierze.

 

W styczniu 2018 roku Madonna ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę nad swoim czternastym albumem! Zdradziła, że duży wpływ na jego brzmienie będzie miała muzyka fado. W 2017 roku gwiazda przeprowadziła się do Lizbony. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, chciała odciąć swój umysł od Stanów Zjednoczonych i sytuacji politycznej.

Przypominamy, że w tym roku Polskę na Eurowizji reprezentować będzie zespół Tulia z piosenką "Pali się (Fire of Love)". Grupa ma na koncie platynę za swój debiutancki album „Tulia”, na którym znalazły się folkowe covery największych hitów Dawida Podsiadło, Kayah, O.N.A, a nawet Metalliki. Ogromną popularność dziewczęta zyskały dzięki coverowi utworu Depeche Mode ”Enjoy the Silence”.„Tulia” oprócz folkowych wersji hitów zawiera także własne utwory zespołu. Album zadebiutował na 7. miejscu listy najlepiej sprzedających się w Polsce płyt.

Czekacie na nowy album Madonny?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!