Andrzej Piaseczny udostępnił teledysk do nowego singla "Słowa" [WIDEO]

Piosenka pochodzi z albumu "25+", który ukazał się w 2018 roku.

Płyta „25+” to zapis ubiegłorocznej trasy koncertowej z okazji 25 – lecia kariery artystycznej Andrzeja Piasecznego, która okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym. Na pierwszej koncertowej płycie w dorobku artysty znajdą się jego największe przeboje.

Na albumie, poza największymi przebojami, w nowych, koncertowych aranżacjach, znajdą się również dwa zupełnie premierowe utwory. Jednym z nich jest promujący płytę utwór „Słowa” do którego powstał najnowszy teledysk. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Lista utworów znajdujących się na płycie „25+”:

1. „Krótka piosenka o….. miłości”

2. „Gabinety marzeń”

3. „Moja mafia”

4. „Ja ( moja twarz)” 

5. „Niecierpliwi” 

6. „Nic przeciw nam” 

7. „Jeszcze bliżej” 

8. „Częściej proszę”

9. „Noc za ścianą” 

10. „Pół mnie Ciebie pół” 

11. „Rysowane Tobie” 

12. „15 dni” 

13. „Chodź przytul przebacz” 

14. „Śniadanie do łóżka” 

15. „Prawie do nieba”

16. „QQ”

17. „Wszystko dobrze”

18. „Czekając na sobotę” 

19. „Słowa”

 Andrzej Piaseczny urodził się 6 stycznia 1971 roku w Pionkach. Swoje pierwsze kroki w świecie muzyki stawiał u boku zespołu Mafia, z którym wydał trzy albumy. W 1998 roku postawił na solową karierę. Jego debiutancki album "Piasek" bardzo szybko pokrył się platyną, co w tamtych czasach nie było takie proste. Wokalista z powodzeniem próbował swoich sił na małym ekranie. Mogliśmy go oglądać w serialu "Złotopolscy", gdzie wcielił się w rolę Kacpra Złotopolskiego. Jesienią 2015 roku Piasek dołączył do jury talent show "The Voice Of Poland".

Jak Wam się podoba nowy klip Piaska? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!