Pierwsze zdjęcia z planu filmu "Rodzina Soprano"

Premiera filmu zapowiedziana jest na 1 października 2021 roku.

David Chase, oficjalnie potwierdził na początku 2018 roku, że gangsterska saga powróci w formie filmu. Wygląda na to, że prace na planie idą bardzo dobrze. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć Michaela Gandolfiniego w roli młodego Tony'ego Soprano. 

Początkowo roboczy tytuł filmu brzmiał „The Many Saints of Newark". Twórcy zdradzili jednak, że do kin trafi pod skróconym tytułem "Newark". Będzie to prequel do całej sagi. Jego akacja ma toczyć się w latach 60. XX wieku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Alan Taylor, który pracował między innymi przy serialach „Rodzina Soprano", „Gra o tron" czy „Mad Men". Nad scenariuszem pracuje David Chase i Lawrence Konner.

W obsadzie oprócz Gandolfiniego zobaczymy również takich aktorów jak, Alessandro Nivola, Vera Farmiga, Leslie Odom Jr., czy Ray Liotta.

Gangsterski serial „Rodzina Soprano" był emitowany w latach 1999-2007. W główną rolę Tony'ego Soprano wcielał się James Gandolfini, który zmarł 19 czerwca 2013 roku. Aktor za swoją rolę trzykrotnie zdobył nagrodę EMMY.

Wybierzecie się do kina? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!