Ellie Goulding udostępniła klip do singla "Sixteen" [WIDEO]

Marcin Michałowski
18.04.2019 10:56
Ellie Goulding

Ellie Goulding (Rex Features/East News)

Utwór pochodzi z nowego albumu, który ma ukazać się jeszcze w 2019 roku.

W nostalgicznym teledysku do singla „Sixteen” Ellie Goulding wspomina stare dobre czasy. Artystka zdradziła, że ta piosenka jest bardzo bliska jej sercu.

Jestem bardzo podekscytowana, mogąc w końcu podzielić się ze wszystkimi tym kawałkiem. 16 lat to bardzo ważny wiek pod wieloma względami, dlatego ta piosenka jest tak bliska mojemu sercu. Przypomina mi o lekkomyślnych czasach, kiedy byłam nastolatką. Mam nadzieję, że pomoże wszystkim, choć na chwilę poczuć młodzieńczą naiwność.

Zobaczcie teledysk:

 

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda przyznała, że nadchodzący album będzie bardzo intymny. Został niemal w całości napisany przez Ellie. Nie usłyszymy na nim aż tylu duetów, co na poprzedniej płycie. Będzie to płyta bardzo nowoczesna, zainspirowana muzyką elektroniczna i hip-hopem.

Ellie Goulding ma na koncie trzy albumy "Lights" (2010), "Halcyon" (2012) i „Delirium” (2015). Piosenkarka swoją przygodę z muzyką zaczęła już w wieku 9 lat, kiedy nauczyła się grać na klarnecie. W wieku 15-lat sama opanowała grę na gitarze. Przełomowym momentem w jej karierze było otrzymanie nagrody „Critics Choice Awards”, podczas gali Brit Awards w 2010 roku. Od tamtego momentu nieustannie gości na listach przebojów.

Czekacie na nowy album Ellie?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!