Polski zespół Komodo podbija internet coverem hitu lat 80. "Is This Love"

Do nowej, klubowej wersji powstał teledysk, nakręcony na Cyprze!

Po ogromnym sukcesie „I (Just) Died In Your Arms”, grupa Komodo wzięła na warsztat legendarny utwór zespołu Whitesnake „Is This Love”. Nowa interpretacja w wykonaniu polskiej formacji to mieszanka house’u i muzyki tanecznej. Do współpracy ponownie zaproszono amerykańskiego wokalistę Michaela Shynesa, znanego ze współpracy nad hitowym „I (Just) Died In Your Arms”. Ich klip ma już blisko trzy miliony wyświetleń!

Zobaczcie teledysk:

 

„Is This Love” – to kolejny cover stworzony przez Komodo na nowo. Klasyk z lat 80. powstał za aprobatą autorów oryginalnej wersji z 1987 roku, czyli legendarnego wokalisty Davida Coverdale'a oraz gitarzysty Johna Sykes'a. Warto dodać, że utwór pierwotnie został stworzony dla samej Tiny Turner.

Po sukcesie utworu "(I Just) Died In Your Arms", otrzymaliśmy wiele zapytań, czy mamy w planach kolejne przeróbki starszych utworów. Pomimo że pracowaliśmy już nad kolejnymi singlami, pomyśleliśmy, że warto przejrzeć starsze winyle z naszej kolekcji. W pewnym momencie jedna płyta winylowa szczególnie zwróciła naszą uwagę... Tą płytą był album grupy Whitesnake z 1987 roku, gdzie na stronie B znajdowała się rockowa ballada "Is This Love". W tym samym dniu przygotowaliśmy "zajawkę" aranżacyjną do tego utworu, a dzień później skontaktowaliśmy się z Michaelem Shynes'em pytając, czy zaśpiewa ten utwór dla nas. Okazało się, że to także jeden z ulubionych utworów naszego wokalisty! Wszystko stało się jasne! Zmieniliśmy plany i jako kolejny singiel postanowiliśmy wydać "Is This Love".

.Jak Wam się podoba takie wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!