Muniek Staszczyk w utworze DonGURALesko pyta "Co to za miejsce?" [WIDEO]

Piosenka została nagrana w ramach projektu "Albo inaczej".

Projekt Albo Inaczej doczekał się nowej odsłony! Tym razem do udziału w opracowaniu hip-hopowego klasyka autorstwa donGURALesko zaproszenie przyjął Muniek Staszczyk. Nowa wersja „Co to za miejsce?” skomponowana przez Mariusza Obijalskiego powstała w ramach projektu „Czarna Polana”.

Zobaczcie wideo:

 

Autorem teledysku jest Tomasz Bagiński.

"Czarna Polana" od początku była projektem, która ma na celu łączyć ludzi z bardzo różnych światów. Dla mnie jest to tak naprawdę miejsce dialogu, gdzie spotykają się ludzie o różnej wrażliwości, o różnych wartościach, a na Czarnej Polanie są w stanie usiąść i ze sobą porozmawiać, kooperować. Dlatego już drugi rok z rzędu łączymy artystów z różnych dziedzin i próbujemy stworzyć coś zupełnie nowego.

- komentuje Bagiński.

Na zeszłorocznym wydanym przez Alkopoligamia.com albumie "Albo Inaczej 2" pojawili się m.in. Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski, Piotr Zioła czy Daria Zawiałow reinterpretujący nagrania kanonu polskiego rapu z repertuaru Paktofoniki, WWO, Fisza i wielu innych.

Wcześniej w projekcie brali udział choćby Ewa Bem, Krystyna Prońko czy Zbigniew Wodecki. Tym razem, w rockowej wersji, usłyszymy frontmana T.Love Muńka Staszczyka śpiewającego wersy poznańskiego rapera donGURALesko.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!