Varius Manx i Kasia Stankiewicz w teledysku do singla "Śliwkowy deszcz" [WIDEO]

Utwór pochodzi z płyty "Ent".

Powrót Kasi Stankiewicz do zespołu Varius Manx był niewątpliwie zauważalnym momentem na polskim rynku muzycznym. Jednym z efektów tego spektakularnego powrotu jest album „Ent”. Premiera płyty miała miejsce 13 kwietnia 2018 roku. Kolejnym singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Śliwkowy deszcz”, do którego powstał teledysk w reżyserii Olgi Czyżykiewicz.

Zobaczcie klip:

 
Jak powstawała kompozycja Śliwkowy deszcz, mieliśmy w kraju śliwkowy urodzaj, a zatem…do przetworów.

– komentuje przewrotnie Robert Janson.

To lekki, melodyjny, z przekazem miłości w tekście utwór, który skradł serca wielu słuchaczom”. „Śliwkowy deszcz” jest piosenką o takim miłym stanie ciała i świadomości, kiedy zostawiając obok na chwilę śmieci rzeczywistości, możesz patrzeć w słońce, a ono nie razi.

– dodaje Kasia Stankiewicz.

Płyta "Ent" zawiera kompozycje Roberta Jansona do tekstów autorstwa Kasi Stankiewicz. Singiel „Kot bez ogona” promujący wydawnictwo zdobył w styczniu 2019 roku status platynowej płyty, zaś trasa „Ent Tour” opisana została jako magiczne i baśniowe zjawisko muzyczne, jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenie, które wypełniało sale koncertowe po brzegi. 

Nowy teledysk to jedna z wielu niespodzianek jaką zespół przygotował z okazji tegorocznych obchodów 30 – lecia Varius Manx. Kolejne odsłony już niebawem!

Jak Wam się podoba nowy klip Varius Manx? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!