Sting zaśpiewał na żywo hit "Shape Of My Heart" w nowej aranżacji! [WIDEO]

Piosenka pochodzi z płyty "My Songs", która która ukaże się pod koniec maja 2019 roku.

Największe przeboje Stinga w doczekają się zupełnie nowych aranżacjach. Zostaną wydane na albumie zatytułowanym „My Songs". Utwory na płycie zostały dostosowane do 2019, ale wciąż nie tracą ducha oryginału. Na wydawnictwie usłyszymy między innymi takie przeboje jak „Englishman In New York”, „Fields Of Gold”, „Every Breath You Take”, „Roxanne” oraz „Message In A Bottle”.

Sting odwiedził ostatnio studio programu "The Today Show", gdzie wykonał hit "Shape Of My Heart" w zupełnie nowej aranżacji! Posłuchajcie!

 

Tak o nowym albumie mówi sam artysta:

„My Songs” to moje życie opowiedziane piosenkami. Niektóre z nich powstały na nowo, inne nieznacznie zmienione, ale każda z nich brzmi współcześnie.

Do płyty dołączono osobiste notatki napisane przez Stinga, w których muzyk zdradza historie związane z powstaniem konkretnych piosenek, jak również opisuje okoliczności nagrywania. Krążek jest celebracją twórczości Stinga, zarówno solowej, jak i z The Police.

Za produkcję albumu odpowiadają Martin Kierszenbaum, Dave Audé oraz Jerry Fuentes. Miksami zajął się Robert Orton, a inżynierią Tony Lake.

Sting dotychczas sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie, zdobył najbardziej prestiżowe muzyczne wyróżnienia i zapewnił sobie legiony oddanych fanów. Latem 2018 artysta wydał wspólny album z Shaggym, „44/876”, który w Polsce ma już status złotej płyty.

Do którego przeboju Stinga wracacie najczęściej? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!