"Crave" - Madonna udostępniła nowy utwór z albumu "Madame X" [POSŁUCHAJ]

Płyta będzie dostępna już od 14 czerwca 2019 roku.

Madonna nie zwalnia tempa! Do sieci trafiła właśnie kolejna zapowiedź albumu "Madame X". Jest nim utwór pod tytułem "Crave", na którym gościnnie wystąpił Swae Lee. Za produkcję kompozycji odpowiada Mike Dean. 

Posłuchajcie:

 

Fani są zachwyceni nowym singlem Madonny. W komentarzach możemy między innymi przeczytać.

Ta piosenka jest wspaniała!!! Dziękuję!
Nie mogę się już doczekać, aby usłyszeć cały album! "Crave" brzmi nieziemsko!
Czekałem na nową odsłonę Madonny i się nie zawiodłem! Brawo! ♥

Madonna wystąpiła ostatnio podczas gali Billboard Music Awards, gdzie zaśpiewała premierowo pierwszy singiel "Medellin". Na scenie towarzyszyły jej cztery hologramy! Madonna wie, jak zrobić prawdziwe show!

Zobaczcie:

 

Artystka opisała bohaterkę swojego nowego albumu jako tajną agentkę, podróżującą po świecie, zmieniającą tożsamość, która walczy o wolność i sprawiedliwość.

W styczniu 2018 roku Madonna ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę nad swoim czternastym albumem! Zdradziła, że duży wpływ na jego brzmienie będzie miała muzyka fado. W 2017 roku gwiazda przeprowadziła się do Lizbony. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, chciała odciąć swój umysł od Stanów Zjednoczonych i sytuacji politycznej.

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała ponad 300 milionów płyt. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".

Czekacie na nową płytę Madonny?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!