"Bond 25": Prace na planie zawieszone po tym, jak Daniel Craig doznał kontuzji

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Sprawdźcie, co wiemy o nim do tej pory.

W kwietniu 2019 roku ruszyły prace na planie nowego Bonda w reżyserii Danny'ego Boyle'a. Twórcy filmu postawili sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Niestety kilka dni temu ich plany pokrzyżowała kontuzja Daniela Craiga. Aktor uszkodził sobie kostkę podczas trudnej sceny akcji. W związku z wypadkiem producenci postanowili przerwać nagrania, do momentu aż Craig w pełni wróci do zdrowia.

Jak podaje portal „The Sun”, wypadek miał miejsce podczas kręcenia jednej z finalnych scen na Jamajce.

Przypominamy, że Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię.

W nowym Bondzie w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Aktor ma przed sobą bardzo pracowity okres. Kręci aktualnie ostatni sezon serialu "Mr. Robot". Twórcom "Bonda 25" bardzo zależało na jego obecności, dlatego dopasowali grafik pod potrzeby Maleka.

Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Agenta 007.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!